| Registruotis
Į krepšelį Jūsų krepšelis tuščias
info@monrat.lt
+370 673 47642 My status

Prekių grąžinimas

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu,

2001 m. rugpjūčio 17 d.
LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“,

2001 m. birželio 29 d.
LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

 

1. Vartotojas turi teisę atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešdamas raštu apie tai pardavėjui per 7 darbo dienas nuo daikto pristatymo. Gavus raštišką atsisakymą, prekės bus grąžintos pardavėjo sąskaita per 7 darbo dienas. Gavę grąžinamas prekes ir įvertinę jų kokybę, per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo grąžinsime visus sumokėtus pinigus (t. y. prekės kaina ir prekės pristatymo išlaidos). Jeigu grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos grąžinamos nebus.

 

1.1. Daiktus, kurių vartotojui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija, išskyrus „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėse“ nurodytuosius, keičiame ar priimame per 14 dienų po prekių pristatymo artimiausiame UAB „Monrat“ Garantinės priežiūros skyriuje . Šiuo atveju pirkėjui grąžinus prekę, bus grąžinami sumokėti pinigai (be pristatymo išlaidų).
Prekės priimamos atgal nebus, jei:

 - buvo naudojamos;
 - sugadintos;
 - prarado prekinę išvaizdą
   (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini apžiūrint prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

 

2. Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Jūs galite kreiptis į artimiausią UAB „Monrat“ Garantinės priežiūros skyrių dėl prekės remonto ar grąžinimo (adresus galite rasti čia). Jei prekė neatitinka kokybės reikalavimų, kompensuosime prekės pristatymo pirkėjui išlaidas. Lietuvoje parduodamos technikos garantijos sąlygas rasite čia.

 

2.1. Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant būtina originali sąskaita faktūra, kurią gaunate pirkdami, bei ranka pildyta ir pasirašyta grąžinimo forma, kur reikia nurodyti grąžinimo priežastį.
Į visus Jūsų klausimus mes mielai atsakysime el. paštu.

Jūs įdėjote prekę į krepšelį.